Fable to modułowy robot, który uczniowie mogą zbudować w ciągu kilku sekund i rozpocząć programowanie ruchów robota w ciągu kilku minut.

Solidne moduły można łatwo połączyć za pomocą jednego kliknięcia magnetycznego. Zaprojektowano je tak, aby wytrzymywały codzienne używanie w szkołach.

STEAM oznacza naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Nasze laboratorium STEAM zapewnia studentom doświadczenie w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów za pomocą nowych technologii.

Blockly to nasz interfejs programowania oparty na Scratchu, który daje dzieciom możliwość nauki kodowania wraz z robotem Fable.

Fable Face to aplikacja, która ożywia Fable. Połącz ją z robotem, a oczy będą mogły pokazywać różne emocje i pozwolą Ci kodować emocje i wykazać się kreatywnością.

Widząc natychmiastowe rezultaty swoich działań związanych z kodowaniem, uczniowie chcą stale rozwijać swoje umiejętności, aby wykonywać jeszcze bardziej skomplikowane ruchy.

Na naszej platformie Strefa Nauczyciela znajdziesz zbiór wysokiej jakości, oszczędzających czas treści edukacyjnych. Gotowe do nauczania dla wszystkich Twoich uczniów.

Shape Robotics jest przystosowany do nauki uczniów od podstaw aż do poziomów zaawansowanych. Od szkoły podstawowej aż po uniwersytet.

Copyright © fable.edu.pl 2023